Connect with us

Güncel

Kafaları karıştıran yeni tedbirler sosyal medyanın diline düştü! Paylaşım üstüne paylaşım geliyor

Published

on

Dün akşam açıklanan yeni koronavirüs tedbirleri sonrası sosyal medyada yorumlar şahlandı. Özellikle sokağa çıkma kısıtlamasının hafta sonları hangi saatlerde uygulanacağı konusunu ti’ye alan paylaşımlar ardı ardına geldi.

Genelge yayınlandı, yeni koronavirüs tedbirleri hayata geçiyor. Hafta sonları 10.00 ile 20.00 saatleri dışında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. Eğitim öğretim yıl sonuna kadar online olarak sürdürülecek. Alışveriş merkezleri, marketler, berber ve kuaförler gibi işletmelerin çalışma süreleri saat 10.00 ile 20.00 arası olarak sınırlanacak. Sinemalar yıl sonuna kadar kapalı kalacak. Restoran ve kafelerde sadece paket servis uygulamasına geçilecek. Tüm spor müsabakaları seyircisiz oynanmaya devam edecek.Açıklanan yeni tedbirlerin ardından kısıtlama saatleri, kapanan mekanlar gibi konularda yaşanan kafa karışıklığı sosyal medyanın diline düştü. Saat karışıklığını ve tedbirleri ti’ye alan kullanıcıların paylaşımları güldürdü.
Kaynak:sondakika

Okumaya devam et
Reklam
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel

Tosya’da kadına şiddet farkındalık çalışması yapıldı

Published

on

By

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde kadına yönelik şiddet farkındalık çalışması yapıldı.

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde kadına yönelik şiddet farkındalık çalışması yapıldı.

Tosya ilçesinde Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü nedeniyle Kaymakam Deniz Pişkin başkanlığında izleme ve değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantının ardından açıklamalarda bulunan Kaymakam Deniz Pişkin, “25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde toplumsal farkındalığın arttırılması, işbirliğinin güçlendirilmesi ve yapılan faaliyetlerin değerlendirilmesi amacıyla, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İlçe Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Toplantısını, ilgili kurum müdürlerimizin katılımıyla gerçekleştirdik. Daha sonra çarşı merkezinde Sosyal Hizmet Merkezimiz tarafından kurulan standı ziyaret ederek yürütülmekte olan farkındalık çalışmaları hakkında bilgi aldık” diye konuştu. – KASTAMONU

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Okumaya devam et

Son Trendler