Günümüzün en popüler enstrümanlarından olan bateri, elbette eğitimi de en çok alınmak istenen enstrümanlardan biridir. Bir yaş ayrımı ve cinsiyet ayrımı yoktur.Herkes tarafından sevilen bir enstrüman olmasının yanı sıra, melodik enstrümanlardan biraz daha çabuk kavranabiliyor gibi görünmesi ve elbette en eğlenceli enstrüman olması, İzmir Bateri Kursu taleplerini ciddi şekilde arttırmaktadır. Sanatla Yeniden Doğmak İçin harekete geçenlerin ilk tercihi olan whiteclub ‘da bateri dersleri alabilir, en kolay bateri öğrenme yollarını kavrayabilirisiniz. İzmir’in en kaliteli eğitmen ekibi tarafından verilen derslerimizden, beklentilerinizin de ötesinde verim elde etme imkanı bulursunuz. Whiteclub İzmir’in her yerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir noktada yer almakta olup, yılın her döneminde aktif olarak eğitim ve kurslar vermektedir. İzmir Bateri Kursu için daha detaylı bilgiye whiteclub adresine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İzmir Bateri Kursu Bateri Nasıl Çalınır?

Modern müziğin tartışmasız asıl enstrümanlarından olan bateri, ritim sazların en gelişmişi olarak tanımlanmaktadır. Oldukça karmaşık bir yapı olduğu öne sürülsede aslında temelde bir bas davul, 3 alto davul ve trampete eşlik eden 3 zilden oluşmaktadır. Elbette konfigürasyon çok karmaşık formlara dönüştürülebilmektedir ancak genel olarak konsept belirttiğimiz şekilde ilerler. Vücut koordinasyonunun en yoğun kullanıldığı enstrüman olan davul çalındığı anda her iki el ve ayak kullanılmaktadır. Bu da bateri dersi alanların fizik yetilerinin zaman içerisinde oldukça ileri düzeye ulaşmasını sağlamaktadır. Bateristler, ellerini ve ayaklarını birbirinden bağımsız biçimde kullanmaktadırlar. Ancak tabii müzik böyle bir kaosun sonucu değildir ve bateri belli bir koordinasyon içerisinde yapılıyor olmasından dolayı, aslında bağımsız çalışma gibi bir durum söz konusu olmaz.

İzmir Bateri Kursu Fiyatları

İzmir’de birçok yerde bateri kursu verilmektedir fakat fiyatları herkeseye uygun diyemeyiz. Whiteclub kurs fiyatları hem bütçenizi yormayacak şekilde düzenlenmiştir hem de dönemlik kampanyaları ile normal fiyatın üzerinden yapılan indirimlerle daha da uygun hale gelmektedir. Siz de kampanyalar ve fiyatlar hakkında bilgi almak için buraya tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.