Connect with us

Magazin

Diyanet’ten Şeyma Subaşı’ya mesaj var!

Published

on

Diyanet İşleri Başkanlığı ‘Mevlidi Nebi’ haftası kapsamında yeni bir video yayınladı. ‘Fenomen değil, iyi ebeveyn ol’ başlığıyla teknoloji bağımlılığını eleştirdi. Diyanetin videosu akıllara Şeyma Subaşı’nın Miami’de kızıyla yaptığı paylaşımı getirdi

Şeyma Subaşı, Diyanet İşleri Bakanlığı,Fenomen değil, iyi ebeveyn ol, Mevlidi Nebi

Diyanet’ten Şeyma Subaşı’ya mesaj var!

Diyanet İşleri Başkanlığı, ‘Mevlidi Nebi’ haftası kapsamında ‘Peygamber ve Aile’ konusu ile ilgili yeni bir video paylaştı. Bu videoda “Fenomen değil, iyi ebeveyn ol” başlığıyla teknoloji bağımlılığı eleştirildi.

Şeyma Subaşı, Diyanet İşleri Bakanlığı,Fenomen değil, iyi ebeveyn ol, Mevlidi Nebi

Fenomen değil, iyi ebeveyn ol

Diyanet’in paylaşımında  alka gelen ilk isim ise Instagram fenomeni Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı oldu.

Subaşı’nın Miami’de çekilen videoda kızı Melisa’nın “Anne çok korkmaya başladım” demesine rağmen çekime devam etmesi sosyal medyada büyük tepki çekmişti.

 

Kaynak:https://site-backlink.com/g0wle

 

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel

Aykut Kocaman MasterChef’te jüri üyesi olucak

Published

on

İttifak Holding Konyaspor, Aykut Kocaman, MasterChef

Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Ömer Ali Şahiner ve Milosevic, Konyaspor taraftarı Danilo Zanna’nın şefliğini yaptığı TV8’de yayınlanan MasterChef yarışmasında jüri üyeliği yapacak. Yarışma programının çekimleri Konya’da yapılacak.

İttifak Holding Konyaspor, Aykut Kocaman,  MasterChef

Aykut Kocaman MasterChef’te jüri üyesi olucak

İttifak Holding Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, MasterChef programında jürü üyeliği yapacak.

Ekranların sevilen programlarından olan ve TV8’de yayınlanan MasterChef’te, bugün yapılacak çekimlerde Aykut Kocaman’ın yanı sıra İtifak Holding Konyaspor’un yıldız isimleri Ömer Ali Şahiner ve Deni Milosevic de jüride bulunucak.

İttifak Holding Konyaspor, Aykut Kocaman,  MasterChef

Yarışma programının çekimleri Konya’da gerçekleşecek.

ŞEF DANILO ZANNA KONYASPOR TARAFTARI

Programın jüri üyelerinden Danilo Zanna sıkı bir Konyaspor taraftarı olarak bilinirken,Konya’nın önde gelen simaları da çekimlerde bulunucak.

Yarışmada her bölüm dışarı görevi olarak bir şehri ziyaret eden yarışmacılar yemekleri ile tam puan alarak dokunulmazlığı almaya çalışıyorlar.

 

Kaynak:https://site-backlink.com/EjTIW

Okumaya devam et

Güncel

Mucize Doktor’un yayınlanan yeni fragmanında Ferman’ın sırrı öğreniliyor

Published

on

Mucize Doktor, FOX TV,Doktor

Mucize Doktor’un merakla beklenen 13’üncü bölüm 2’nci fragmanı yayınlandı. Doktor Ferman, uzun zamandır herkesten sakladığı büyük sırrı Ali’yle paylaşırken gözyaşlarını tutamıyor.

 

FOX TV ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Mucize Doktor‘un nefes kesen yeni fragmanı yayınlandı. Mucize Doktor’un yeni bölüm fragmanında hastaneye gelen çocuk hasta hem Ferman’ı hem de Ali’yi geçmişe götürürken Ferman, sakladığı büyük sırrını paylaşıyor.

FERMAN’IN BÜYÜK SIRRI ÖĞRENİLİYOR

Kendisiyle alakalı ilerleme kaydeden Ali, Adil Hoca’nın da desteğiyle artık birine dokunmaya karar vermiştir. Öte yandan Ferman’a karşı hayal kırıklığı yaşayan Beliz, bir yolculuğa çıkar. Ferman bakımını üstlendiği vakayı fazlasıyla kişiselleştirir ve Ali’yle tam bir çıkmaza girer. Vakayı devretmeye bile kalkan Ferman hem kişisel hem profesyonel hayatında daha fazla mücadele etmeye başlar. Hastaneye gelen çocuk hasta hem Ferman’ı hem de Ali’yi geçmişe götürüyor. Ali’nin hastanın annesine söylediği sözler Ferman’ı sinirlendirirken Ferman sırrını Ali ile paylaşıyor. Beliz ise bu sırrın ne olduğunu öğrenmek için çabalıyor.

Kaynak:https://site-backlink.com/RD9Xw

Okumaya devam et

Avrupa

Can Yaman’ın çirkin esprisine ünlülerden büyük tepki geldi!

Published

on

Can Yaman, İspanya, Sosyal medya

Can Yaman’ın çirkin esprisine ünlülerden tepki yağdı!

Can Yaman, İspanya, Sosyal medya

Can Yaman’ın çirkin esprisine ünlülerden tepki geldi!

 

Can Yaman, İspanya’da bir televizyon programına konuk oldu. Bir kadın hayranı Can Yaman’a İspanyolca “Buradan Can Yaman’ın mükemmel, ideal bir insan olduğunu düşünerek gideceğiz fakat bize Can Yaman’ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin” diye sordu.

 

Can Yaman, İspanya, Sosyal medya

Arka odaya geçelim

 

Yaman, stüdyonun arka tarafını göstererek “Arka odaya geçelim” yanıtını verdi. Yaman’ın verdiği cevap magazin dünyasında büyük karışıklığa neden oldu. Sosyal medyada da olay yaratan açıklamaya ünlü isimlerden büyük  tepki geldi.

 

Kaynak:https://site-backlink.com/8ouBE

 

Okumaya devam et

Son Trend'ler