Connect with us

Marka

Büyük Beden Abiye Giyenler Nelere Dikkat Etmelidir

Published

on

Büyük Beden Abiye Giyenler Nelere Dikkat Etmelidir

Bir kadın, kim olursa olsun onun inanılmaz şık görünmek ister, herkesin dikkatini ona sabit olması için onun daha ince ve zayıf nasıl görüneceğini bilmesi gereklidir. Bu yüzden vücudunu iyi tanımalı ve kusurlu bölgeleri saklayan, çekici bölgelerini vurgulayan büyük beden abiyeler ve kıyafetleri tercih etmelidir.

Artı boyutun güzellikleri olduğu gibi, her zaman büyük beden abiye seçimlerinde işler iyi gitmeye biliyor ve bazı giysi kombinasyonları oluştururken odaklanmak için bilinmesi gereken bazı huhuslar vardır.

Büyük beden giyenler için büyük beden abiye modelleri ve büyük beden abiye seçimi konusunda sizler için harika bir yazı hazırladık.Şimdi konuşmak için gidiyoruz hangi büyük beden abiyler size yakışır ve bu büyük beden abiyeleri doğru şekilde almak gerekir, şık büyük beden abiye nasıl seçilir ?

Bunlar büyük beden ve zayıf gösteren abiyeler aralığından özel bir şey olmalı. Sizinde ihtiyacınız olan ve sadece bilmeniz gereken güzellik temelleri vardır biz lilasxxl olarak sizler için bu kuraların hepsini hazırladık.

Büyük Beden Giyenler Nasıl Abiye Seçmelidir

büyük beden abiye giymek zorunda olan bayanlar çok sık kalın ve ağır kumaşlar altında vücutlarının kusurlarını gizlemeye çalışırlar.Ama kesinlikle boşuna, bu tür kumaşlar ve tasarım detayları mutlaka herhangi boşluk bırakarak daha kötü görüntü oluşmasını sağlar.

Düz ve ince vücut görünümü için her şeyi gizleyebileceğiniz elastikiyeti yüksek, likralı ve ince kumaşları olan büyük beden abiye ve kıyafetler tarcih etmelisiniz. Bu tür vücut tipleri için ağırlıksız kumaşlar ve elastik ayrıntılar özellikle ultra-rahat şekillerle ve şık çeşitleri ile geliyor,bu kumaşlara sahip büyük beden abiyeler kesinle büyük beden giyen bayanlar için uygundur.

Eğer kilolu ve büyük göğüslü bir vücutunuz varsa, bunu gizlemek yok! Bunun yerine, sadece güzel ve etkileyici dekolte ile göğüsleri ön plana çıkartmalısınız. Bunun için V yaka ve kare veya oval şekilleri olan üstler ve büyük beden abiyeleri tercih edebilirsiniz.

Sen en iyisi bisiklet yaka ve boğazlı elbiselerden uzak durmalısınız. Her şeyi gizlemek için değil, yaklaşık doğru olduğunu ve estetik olan her şeyi vurgulan kıyafetleri tercih etmelisiniz.

Kilolu bayanlar için büyük beden abiye seçmek gerektiğinde sınırlarını korumak son derece zor ve önemli bir iştir.

Bu sınırlar için özellikle elbiselerin ayrıntılarına iyi bakmalısınız. Hepsi sadece görsel olarak sizi daha ince yapmalı, basit tasarımlar akşam yemeği için daha iyi, dışarı çıkacağınız şık bir gece elbisesi bile olsa, sizin görünümünüzü etkileyen dekolteli büyük beden abiyeler olmalı.

Minimalist her zaman klasiktir ve moda trendleri ve yaklaşımları en çok etkileyici abiyelerden biri olmuştur.

Okumaya devam et
Reklam
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Marka

Kordon Kanı Nedir Ve Ne İşe Yarar?

Published

on

By

Kök Hücre, Kordon Kanı Saklama İşlemi, kan bankası, kordon kanı kan bankası, kordon kanı, Kordon Kanı Nedir, Kordon kanı ne işe yarar

Kordon Kanı Nedir Ve Ne İşe Yarar?

Bebeğinizin kordon kanını saklamanız halinde ileride hem bebeğinizin başına gelebilicek olası rahatsızlıkların tedavi edilmesinde hem de uyum gösteren başka insanların tedavi edilmesinde bu kan kullanılabilir.

Kordon kanı saklanmasında kordon kanı bankası tercih görmektedir. Kordon kanı bankalarından hizmet almanız dahilinden sizlere ait olan kordon dokusu istenilen süre boyunca güvenli bir biçimde saklanabilmektedir. Kordon kanı bankası kapsamında sizlere en iyi hizmeti sunacak olan bankalardan bir tanesi olan Babylife kordon kanı bankası tam sizler için uygun bir banka konumunda yer almaktadır.

Kordon Kanı Tanımadığınız İnsanların Bile Hayatını Kurtarabilir

Kordon kanı, bebeğiniz doğduktan sonra plasenta tarafında kalan kandır. Kordon kanı, bebek doğduktan sonra kesilen kordon’dan alınır. Bu kan, alınamdığı zaman plasenta ile beraber atılır. Kordon ve kordon kanının alınması normal doğum prosedürü ve bebeği etkilemez. Kordon ve kordon kanı toplama işlemi, doğumu yaptıran hekim tarafından yapılır. Hem normal yolla hem de sezaryen doğumlarda kordon kanının toplanabilir.

Alınan kordon ve kan 36 saat içerisinde laboratuvara götürülür . Laboratuvarda özel yöntemler ile işlenir, uygun şartlarda dondurulur ve ardından buharlı azot tankı içerisinde koyularak saklanır. Dondurulmuş olan bu değerli kök hücreler, gerektiği zaman çözülerek tedavi için kullanılır.

Kök hücre kaynağının ilk sırasında kemik iliği bulunuyor. İkinci sırada ise periferik kan yer alıyor. Nakiller, kök hücre ve periferik kök hücre nakli olmak üzere ikiye bölünüyor. Ancak 1989’dan bu güne dünyada giderek artan yoğunlukla, kordon kanında bulunan kök hücreler kullanılmaktadır. Daha öncelerde çöpe atılan ve halk arasında ‘eş’ olarak bilinen plasenta kök hücre yönünden çok zengindir.

Kök Hücre, Kordon Kanı Saklama İşlemi, kan bankası, kordon kanı kan bankası, kordon kanı, Kordon Kanı Nedir, Kordon kanı ne işe yarar

Kordon Kanı Kök Hücre Nakli İçin Kullanılır Mı ?

Bu özel kan, kök hücre nakli gerektiren kişiler için çok büyük önem taşımaktadır. Doğumsal olan tüm sorunlarda, doğumsal metabolik hastalığı bulunan kişilerde, edinsel yada doğumsal kalıtsal kan hastalığı bulunan kişilerde, bağışıklık sisteminin doğumsal hastalıklarında ve kök hücre nakillerinde kordon kanı kullanılmaktadır. Ancak çocuktan alınan kordon kanı, yine aynı çocuk için her hastalıkta kullanılamayabilir. Kordon kanı, ihtiyaç olursa diğer kardeşlerde olabilecek hastalıklarda kullanılır. Bu noktada, ihtiyacı olan herkesin kök hücreye ulaşabilmesi açısından ailelerin bağış yapmaya özendirilmesi gerekiyor.

Kordon Kanı Saklama İşlemi

Laboratuvar ortamında kök hücrelerin, alınan kan içerisinden ayıklanıp sayılmasının ardından doku tiplemesi yapılır. Alınan materyalin sağlıklı olup olmadığı, mikrobiyolojik açıdan herhangi bir bulaşma olup olmadığı kontrol edilir. Yeteri kadar ve kalitede kök hücre elde edilmiş ise bu hücreler saklanır. Çünkü bazı durumlarda yetersiz hücre sayısı, mikrobiyolojik bulaşma (kontaminasyon) veya pıhtılaşma gibi birçok sebepten dolayı kök hücreler saklamanmaz. Bütün bunlardan aile bilgilendirilir. Saklanmaya uyumlu ise ve aile de onay verdiyse kök hücreler saklanır. Burada üzerinde durulması gereken başka bir konu ise onay formlarında kök hücrelerin ihtiyacı olan herhangi bir kişinin kullanımına açık olduğunun belirtilmesidir. Yani aile bunu kabul ederse, kordon kanı kan bankasında 5-10 yıl boyunca saklanabilir. Babylife kordon kanı bankası bu kapsamda aradığınız bir cinsten banka olarak sizlere hizmet sunmaktadır.

Kök Hücre, Kordon Kanı Saklama İşlemi, kan bankası, kordon kanı kan bankası, kordon kanı, Kordon Kanı Nedir, Kordon kanı ne işe yarar

Kordon Ve Kordon Kanı Hayat Kurtarır Mı?

Kordon Kanında İki Tip Kök Hücre Yer Alıyor

Kan kök hücreleri: Kan kanserleri, bazı genetik hastalıkların ve kemik iliği yetmezliklerinin tedavisinde hayati öneme sahip olan hücrelerdir. Kişinin kendine ait olan doku, organ veya hücresel ürünü kullanması “otolog”, başkasına ait olanı kullanması ise “allojenik” olarak tanımlanmaktadır.

Otolog kullanımın kanser ve genetik hastalıklarda başarısının az olduğu için, kullanım alanı tartışmalı ve kısıtlıdır. Bu nedenle kankök hücreleri, allojenik veya aile içi kullanıma daha yatkındır.

Mezenkimal kök hücreler: Organ yenileme yeteneğine sahip olan bu hücreler kordon kanında bulunmakla beraber sayıları çok azdır. Ancak kordonda (göbek bağında) bol miktarda bulunmaktadır. Bu hücrelere genetik hastalıklar dışında organ hasarlarının tedavisinde geleceğin tedavisi gözüyle bakılıyor. Bu hücrelerin otolog kullanımı tavsiye ediliyor.

Kordon Ve Kordon Kanı Hayat Kurtarır Mı?

Yapılan araştırmalara göre, kök hücrelerin tıpta uygulama alanlarının artması ile beraber kök hücre kaynaklarına duyulan ihtiyaç, tüm dünyada kordon ve kan saklama uygulamasının yaygınlaşmasına sebep olmuştur.

Kordon kanı, kök hücreler açısından oldukça zengindir ve halen pek çok ciddi hastalıkta değerli bir tedavi seçeneği olarak kullanılır. Bu sebeple saklanması yalnızca sizin için değil, toplum sağlığı için de önemlidir.

Bebeğinizin kordon kanı ileride kendisi için ya da ailede bir başkasının kullanımı amacıyla özel olarak saklanmaktadır. Ancak bir kişinin kendi kök hücrelerine gereksinim gösterecek bir hastalığa yakalanma oranı yaklaşık 1/20.000’dir. Oysa bebeğinizin bir başka insana ait kök hücre nakline gereksinim gösterecek bir hastalığa yakalanma oranı 1/7000’dir.

Okumaya devam et

Marka

Her Şey Bebeğinizin Geleceği İçin…

Published

on

By

Kordon Kanı, Kök Hücre, kordon kanı kök hücre bankası, Kordon kanı kök hücrelerinin toplanması ve saklanması,kordon kanı kök hücre depolama bankası,

Kordon kanı, doğumdan sonra göbek kordonunda ve plasentasında kalan ve yok edilmesi gereken kandır. Ancak aslında kök hücre için en umut verici kaynaklardan biridir.

Size babylife.com.tr olarak bu hücreleri kurtarmak için eşsiz bir fırsat sunuyoruz. Gerekirse uyumsuzluk ve reddedilme riski olmadan çocuğunuz için% 100 uygundur, yani  kök hücreli  karmaşık hastalıkların tedavisi .

Bu kök hücrelerin çocuğunuzun kardeşleri için uygun olması muhtemeldir. Bunlar izole edilecek, dondurulacak ve Kök Hücre Bankası‘nın kriyojenik deposunda uzun süreli depolamaya konulacaktır.

Kordon Kanı, Kök Hücre, kordon kanı kök hücre bankası, Kordon kanı kök hücrelerinin toplanması ve saklanması,kordon kanı kök hücre depolama bankası,

Gelecekte, bu kök hücreler bir çocukta veya yakın bir ailede ortaya çıkarlarsa bir dizi ciddi hastalığı tedavi etmek için kullanılabilir.

Kemik iliği ayırma ve dondurma laboratuvarı, kemik iliği hücreleri ve periferik kan kök hücreleri için otomatik bir program dondurucuda işleme (konsantrasyon, izolasyon) ve kriyo-dondurma yapar. Gerekirse, seçilen hücreler eksi 196 ° C’lik bir sıcaklıkta sıvı azot içinde bir biyopozisyonda uzun süre saklanabilir.

Laboratuvar temelinde, bir kordon kanı kök hücre bankası oluşturuldu ve ücretli olarak çalışıyor. Göbek kordon kanı kök hücrelerinin toplanması ve depolanması yeni bir tıbbi teknoloji, bir tür sağlık sigortasıdır, çünkü bir kez alınan kök hücreler on yıllarca saklanabilir.

Kök hücreler, hematopoietik sistem hastalıkları gibi kalıtsal ve edinsel hastalıkların tedavisinde, kardiyovasküler, endokrin ve merkezi sinir sisteminin akut ve kronik hastalıklarının tedavisinde, genetik bozukluklar, kas-iskelet sistemi hastalıkları ve ciddi yaralanmaların tedavisinde kullanılır. Laboratuvar, hücrelerin toplanması (işlenmesi) ve uzun süreli (20 yıl veya daha fazla) kişisel depolanması için hizmetler sunmaktadır.

Kök Hücreler Nelerdir ve Neden Korunmalıdırlar?

Kordon kanı kök hücrelerinin toplanması ve saklanması, yeni bir tıbbi teknoloji, çocuğun sağlığı ve yaşamı için bir tür sigortadır. Bireysel bir kök hücre stoğu yaratma fikri uzun zaman önce ortaya çıktı ve o zamandan beri lehine çok sayıda ağır argüman kazandı: liste kök hücrelerin kullanıldığı 60’dan fazla hastalık içeriyor.

Bazı hastalıklarda  nakli  kök hücreleri hastanın hayatını kurtarmak için tek yoldur. Bu etki, kök hücrelerin benzersiz kalitesine dayanmaktadır yakın zamanda keşfedilen diğer birçok hücre türünü çoğaltma yeteneği.

Böylece kök hücreler, vücudun diğer tüm hücrelerinin oluştuğu kaynak olan yaşamın çekirdeğidir. İnsan kök hücre nakli artık modern tıbbın ve muhtemelen geleceğin terapisinin bir parçası haline gelmiştir. Yardımı ile, tümör, konjenital ve kalıtsal hastalıkları olan hastalar tedavi edilir.

Kordon Kanı, Kök Hücre, kordon kanı kök hücre bankası, Kordon kanı kök hücrelerinin toplanması ve saklanması,kordon kanı kök hücre depolama bankası,

Hastalıkların korunması. Bebeğin kendi kişisel kök hücre kaynağı olacaktır ve gerekirse çocuğunuzun Banka’da depolanan kordon kanını kullanabilirsiniz.

Göbek kordon kanından elde edilen kök hücreler büyük potansiyele sahiptir ve kemik iliğinden aynı hücrelerden çok daha gençtir. Bu, vücudun ihtiyaç duyduğu hücrelere dönüşme yeteneklerinin çok daha güçlü olduğu anlamına gelir. Kordon kanındaki yararlı hücrelerin konsantrasyonu, bir yetişkinde kemik iliğinde ve kanda olduğundan çok daha yüksektir ve izolasyon prosedürü çok daha basit, daha ucuz ve daha güvenlidir.

Babylife kordon kanı bankası, kök hücrelerini şahsen saklarken, bazen yıllar süren uyumlu bir kemik iliği donörü bulmanın aksine, hemen kullanılabilirler.

 

Kordon Kanı Nasıl Alınır? Anne ve Bebek İçin Tehlikelimidir?

Kordon Kanı, Kök Hücre, kordon kanı kök hücre bankası, Kordon kanı kök hücrelerinin toplanması ve saklanması,kordon kanı kök hücre depolama bankası,

Kordon kanı için maksimum depolama ve potansiyel kullanım süresi henüz belirlenmedi.

Kordon kanı kök hücrelerinin elde edilmesi, bir çocuk veya anne ile temas ile ilişkili olmayan kesinlikle güvenli, ağrısız bir süreçtir. Göbek kordon kanı kök hücreleri sadece doğum sırasında toplanabilir ve saklanabilir.

Koleksiyon, bebeğin doğumundan sonra, göbek kordonunu sıkan ve kesen, daha sonra yeni doğandan ayrılan göbek kordonundan, bir göbek kordonunda ve plasentada kalan kan hacmini toplayan bir doğum uzmanı tarafından gerçekleştirilir. Toplanan kan, kordon kanı kök hücrelerinin çıkarıldığı Bankaya teslim edilir. Banka kordon kanını kendisi depolamaz, ancak ondan çıkarılan kök hücreler saklar.

İşleme Sırasında Kan Hangi Testleri Geçer?

Tüm kordon kanı örnekleri kapsamlı bakteriyolojik, virolojik kontrole tabi tutulur. Kan grubu ve Rh faktörü, sterilite, enfeksiyonların yokluğu (hepatit B ve C, sitomegalovirüs) belirlenir, toplam hücre sayısı ve kök hücre sayısı, yaşayabilirlikleri belirlenir.

Kök Hücreler Nasıl Saklanır?

Hücreler dondurulmuş ve -196С’da saklanmış sıvı azot içinde saklanır. Bu onları neredeyse kayıpsız olarak kaydetmenizi sağlar.

Kök Hücrelerin Korunması İçin Kontrendikasyonlar.

Kordon kanı kök hücrelerinin uzun süreli saklanması için mutlak bir kontrendikasyon, HIV, hepatit B ve C, sifiliz) ve kordon kanının bakteriyel veya fungal enfeksiyonu için pozitif test sonuçlarıdır.

Bağıl – yetersiz kordon kanı nedeniyle düşük hücre içeriği. 40 ml’den daha az bir hacme sahip başka kök hücre izolasyon prosedürleri genellikle pratik değildir.

İlk kordon kanı kök hücre depolama bankası 1992’de ABD’de ortaya çıktı. Şimdi dünya çapında 150’den fazla var. Kişisel depolama bankası, çocuğun kendisinde veya yakın ailesinde bir hastalık olması durumunda kullanılması amaçlanan hücrelerin hedefli depolanmasını gerçekleştirir. Depolanan hücrelerin sahibi ailedir. Numunenin toplanması, hazırlanması, saklanması için hizmetler çocuğun ebeveynleri tarafından ödenir ve buna bağlı olarak imha edilir.

Okumaya devam et

Marka

Tatilde Hayalleri Süsleyen Vazgeçilmez Zevk!

Published

on

By

Türkyat olarak gulet kiralama‘da  yıllardır verdiği tekne kiralama hizmeti tecrübesiyle, Türkiye ve Yunan Adaları’na ulaşan 500`den fazla en iyi yat filosuyla türkiyenin en prestijli kiralama şirketlerinden biri olmayı başarmıştır. Sektörde daha yüzlerce yat olabilir. Fakat biz filomuza sadece en iyi yatları almaktayız. Bireysel ve büyük grup gereksinimleri için geniş seçenek yelpazesi olan  özel ve kurumsal müşterilere, kişiye özel hizmet sunmaktayız.

Türkyat olarak gulet kiralama hizmetlerimiz arasında, çok çeşitli yatlarla, romantik kaçamaklardan, spor ve adrenalin tutkunlarına, su altı maceralarından, sadece rahatlama ve dinlenme tatili isteyenlere ve iş seyahatlerinden, aile tatillerine istediğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz her türlü kiralama şeklini bulunmaktadır.

Gulet kiralama ile geçireceğiniz eşsiz tatilinizde rotanızı bizler ile paylaşın ve uygun hava şart, durum ve konumalra göre size olabilecek en iyi rota’yı sunalım.

 Gulet ve Yat kiralama hizmetleriyle adını sıklıkla duyuran firmamız sizlere eşsiz vve rüya gibi bir tatilin kapılarını arıyor. Gulet kiralama ile daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Gulet Kiralama İle Eşsiz Tatile İlk Adım!

Gulet Kiralama’da tüm yolculuklar şu ilk adımı attıkdan sonra başlar. Bir e-posta gönderin ya da bizi arayın. Son derece deneyimli kiralama danışmanlarımız  ile konuşun, danışmanlarımız size hangi kiralama şeklinin ve yatın size uygun olduğunu belirlemenizde size yardımcı olucaklardır. Gulet Kiralama‘da bir kiralama sözleşmesini, belirlenen  tarihinden bir yıl öncesinden planlayarak her zaman için en iyisine ulaşabilirsiniz.

Kişisel Müşteri Hizmetleri

Gulet Kiralama deneyimlerimiz bize nasıl bir beklenti içerisinde olduğunuzu yıllar içerinde gösterdi. Bunları konuları nasıl aşacağımızı ve rahatlıkla  tüm taleplerinizi nasıl yerine getirebileceğimizi çok iyi biliyoruz. Gulet kiralama kişisel hizmetlerimiz; ilk telefon görüşmesinden itibaren başlar ve siz en mükemmeli yakalayana kadar devam eder.

Talebe Uyarlanmış Kiralama Ve Rota Planı

Gulet kiralama gezi gereksinimlerinizi konuşurken, kiralama danışmanınıza tüm isteklerinizi aktarın. Tüm isteklerinizi dile getirin. Gulet seyahatinizin, sizin tüm isteklerinize uygun olduğundan emin olun. Gulet kiralama ile geçireceğiniz eşsiz tatilinizde rotanızı bizler ile paylaşın ve uygun hava şart, durum ve konumalra göre size olabilecek en iyi rota’yı sunalım.

Gulet Kiralama’da Kolay Ödeme Planı

Gulet kiralama‘da Size iki ödeme imkanı  sunuyoruz, her ikisi de çok kolaydır ve size esneklik sağlamaktadır. İlk ödeme seçeneği, %40 depozito ödeyerek geriye kalan tüm plan maliyetini turdan iki hafta öncesine kadar yapmaktır.İkinci seçenek ise yine, % 40 depozito ödemek ve ardından tekneye varışta kalan ödemenizi yapmaktır.

7/24 Müşteri Desteği

Gulet kiralama’da size kapsamlı ve hızlı bir arama motoru sağlayan internet teknolojisine oldukça yoğun yatırımlar yapmaktayız.

Havaalanına indiğiniz andan itibaren, müşteri odaklı profesyonellerden oluşan özel bir ekip tarafından desteklenen, 7/24 kişiselleştirilmiş bir hizmet vermekteyiz. Konforunuz ve güvenliğiniz her zaman için önceliğimiz olmuştur. Bu neden dolayı seyahatiniz öncesi ve sırasında istediğiniz her an size bir telefon kadar yakınız.

Gulet Kiralama Tatillerin Vazgeçilmez Zevki

Bugüne kadar bizimle rezervasyon yapan binlerce misafirimiz tatillerinden mutlu bir şekilde  ayrıldılar. Yıllardır  büyüme ve hizmet kalitesinde sürekli iyileşme ile, butik tipi olan işimiz, bugün kiralama başına 10 kişilik ortalama bir grupla birlikte 35.000`den fazla müşteriye hizmet veren büyük bir organizasyon ahline gelmiştir.

Gulet kiralama‘da size kapsamlı ve hızlı bir arama motoru sağlayan internet teknolojisine oldukça yoğun yatırımlar yapmaktayız. Bu nedenden dolayı , konumları ve yatları arayabilir, aramayı anahtar parametrelere göre filtreleyebilir ve başlangıçtaki isteklerinizi en iyi şekilde karşılayan çözümler bulabilirsiniz.

Gulet ve Yat kiralama hakkında sıkça sorulan sorulara buradan ulaşabilirsiniz.

Misafirlerimizden ve ekibimizden binlerce gerçek fotoğrafla, yatları oldukları gibi görebilir ve nerede olduklarını öğrenebilirsiniz.  Web sitemiz sürekli büyüyor ve gelişiyor. Bilgi teknolojileri ekibimiz site kullanımızı kolaylaştırmak ve aradığınız herşeye daha kolay erişim sağlamak için kesintisiz çalışıyor. Seyahat planlarınızı brokerlarımızdan biri ile görüşmeden önce, yada görüştüğünüz sırada, seçeneklerinizi azaltmak için web sitemizi tercih edebilirsiniz.

Ayrıca, çevrimiçi olarak kapsamlı bir SSS ve canlı sohbet hizmetimiz bulunmaktadır ve Gulet Kiralama Rehberi bölümü, ziyaret edebileceğiniz charter hizmetleri hakkında kapsamlı bilgiler içermektedir.

 

Okumaya devam et

Son Trend'ler