Connect with us

Yaşam

Cumhurbaşkanı hayranı genç Recep Tayyip Erdoğan ses tonu ile ‘evde kal’ çağrısı yaptı…

Published

on

19 Yaşınaki Muhammet Topçu, büyük hayranı olduğu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sesini taklit ederek “Evde kal” çağrısı yaptı. Muhammet Topçu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın birebir sesini taklit ederek yaptığı “Evde kal” çağrısı sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Düzce merkeze bağlı Beyciler Mahallesi’nde oturan ve doğal gaz tesisatçılığı yapan Muhammet Topçu, hayranı olduğu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sesini birebir taklit ediyor. Cumhurbaşkanının sesiyle şiirler okuyan Topçu, son olarak korona virüs salgını nedeniyle sık sık toplumun herkesimi tarafından dile getirilen “Evde kal” çağrısını yineledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sesini taklit ederek hazırladığı sosyal medya hesaplarında paylaştığı videosu büyük ilgi ve beğeni topladı.

Topçu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sesini birebir taklit ederek yaptığı paylaşımında; “Değerli kardeşlerim biliyorsunuz son günlerde ülkemizde ciddi bir sorun haline gelmiş olan korona virüsü ile mücadelemizi hızla sürdürüyoruz. Allah’ın izni ile Sağlık Bakanımız Fahrettin beyle bu virüsün üstesinden geleceğiz. Sizlerden istirhamımız tedbirleri alarak evde kalmanız. Zira evde kalmazsanız bu virüsün daha kolay daha hızlı yayılmasına neden olabilirsiniz. Onun için bizim bir sloganımız var. Nedir bu? Evde kal, sağlıklı kal, hayat eve sığar” dedi.
Büyük beğeni alan Topçu; “Çocukluğumdan beri Cumhurbaşkanımıza hayranım. Ailemde kendisini çok sever. Düzce’ye geldiği zaman olsun televizyonlardan olsun hep kendisini takip etmişizdir. Kendisi gerçekten güçlü bir lider. Ailecek öyle görüyoruz. Çok dik bir duruşu var. Kendisine sevdalıyım. Zaten biraz taklit yeteneğim var. Ben bu sesi yapabilirim dedim. Yavaş yavaş denedim. Videolar çektim. Biraz amatörce oldu. Sonra biraz daha ilerlettim. Kendisinin sesi ile şiir okudum. En sonunda bu virüsle alakalı video çektim. Sosyal medyada beğenilmeye başladı. İnşallah kendisi de görür” diye konuştu.

Baba Temel Topçu ise ailesinin Cumhurbaşkanı Erdoğan hayranı olduğunu belirterek, “Biz ailecek Cumhurbaşkanının hayranıyız. Oğlumun sesini taklit etmesi çok hoşuma gitti. Zaman zaman bizlere de espri yapıyor. Benim dahi taklidimi yapıyor” dedi.

kaynak:https://www.iha.com.tr/haber-cumhurbaskani-hayrani-genc-recep-tayyip-erdogan-ses-tonu-ile-evde-kal-cagrisi-yapti-845450/c

İlişkiler

13 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Published

on

“Uzman Astrolog Aygül Aydın 13 Ağustos günlük burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, 13 Ağustos Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. Peki 13 Ağustos’ta aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuz neler söylüyor? İşte 13 Ağustos 2020 Perşembe günü burç yorumlarınız…”

Mutsuzluk yaratma.

Ay, İkizler burcunda ilerliyor. Kafanın içindeki soruları ve düşünceleri durduramıyor olabilirsin. Olan oldu veya yaşanan yaşandı. Bunu konuşmak ve sürekli seslendirmek zihnini yoruyor. Aksine yeni bir yön belirle. Kariyerinizde yaşadığınız mutsuzluk hayatınıza da yansıyor. Devam etmekte zorlandığınız bir ilişki söz konusu ise ani bir kararla bitirmek isteyebilirsiniz.

13 Ağustos Koç burcu yorumu

İçe dönük bir gün içinde olabilirsiniz. Çünkü zihniniz çok dolu ve iş yükünüz her zamankinden fazla denilebilir. Özel hayatınızda işlerin yoluna girmesini çok arzu ediyorsunuz ve bazı özlemleriniz belki de daha fazla artıyor. Bugünlerde daha sabırlı olmalısınız. Gerçekçi olmayan şeylerin peşinde olmamanızda fayda var. Bugün beklemediğiniz bir telefon sizi şaşırtabilir.

13 Ağustos Boğa burcu yorumu

Eğitim hayatınızı uygun şekilde dizayn etmek istiyorsunuz. Önünüze çıkan fırsatlarla bu durumları değerlendirebileceğiz bir gün içerisindesiniz. Fırsatın iyisi kötüsü olmaz. Hızlı düşünmeniz gereken bir dönem. Ailenizden destek alabilirsiniz bu konuda.

13 Ağustos İkizler burcu yorumu

Öğrendiğiniz olaylar karşısında şaşkınlık yaşıyor olabilirsiniz. Sakince izleyip daha sonra düşüncelerinizi açıklamanız gereken bir gün içerisindesiniz. Acele karar vermemelisiniz. Hata yapabilirsiniz.  Ailenizle ve sevdiklerinizle özlem giderici konuşmalar yaparak süreci atlatabilirsiniz.

13 Ağustos Yengeç burcu yorumu

Kırgın hissediyor olabilirsiniz, ama hatayı bulmak için kendinizde sorgulamayı unutmamalısınız. Kariyer hayatınız da ki sorumluluklar, ilişkinizde ki üzerinize eşit dağılmayan görevler sizlerin daha fazla yorulmasına sebep oluyor. Yorgunluğunuzu paylaşarak atmayı denemelisiniz.

13 Ağustos Aslan burcu yorumu

Kalabalık içinde yalnız hissettiğiniz bir gün olabilir. Çevrenizdekilere ait değilmiş gibi düşünüyorsunuz.  Sezgileriniz ve mantığınızı birleştirdiğinizde üstesinden geleceksiniz. Risk almayı seviyorsunuz fakat biraz daha temkinli ilerlemeniz ilerde oluşabilecek sıkıntılara karşı sizi ayakta tutacaktır.

13 Ağustos Başak burcu yorumu

Kendinizi ifade ederken eleştirilerle ya da baskıcı tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Kararlarınıza karşı çıkabilirler, sakin olup sizin için neden önemli olduğunu açıkça anlatmalısınız. İstediğiniz şekilde ilerlemiyor olabilir planlarınız, aynı sonuca ulaşan farklı yollar vardır. Sizde şartlara uyum sağlayarak farklı seçeneklerle sonuca ulaşmayı denemelisiniz.

13 Ağustos Terazi burcu yorumu

Arka planda olanlar bugün duygusal karışıklık verebilir sizlere. Beklenmedik sorunlar isteklerinizi ertelemenizi sağlıyor olabilir bu durum performans düşüklüğüne neden olmasına izin vermeyin.

13 Ağustos Akrep burcu yorumu

İlişkileriniz de güçlü iletişimsel bir gününüzdesiniz. İfade ediş tarzınız insanlar üzerinde oldukça etki bırakacaktır. Bu olumlu günü en iyi şekilde değerlendirmek sizin elinizde, fırsatı kaçırmamalısınız. Geçmişte biriktirdiğiniz içinizdeki alınganlıklarla yüzleşmek isteyebilirsiniz.

13 Ağustos Yay burcu yorumu

Dur durak bilmeden çalışma göstermeniz biraz sizi yıpratmış olabilir. Kendinizi yorgun hissetmeniz oldukça normal, kendinize zaman ayırmalı mutlu olacağınız aktiviteler de bulunmalısınız.

13 Ağustos Oğlak burcu yorumu

Bugün dengeyi bulmak size düşmüş olabilir. Gerek iş ortamınızda gerekse aile çevresinde baskın olmaktansa alttan almayı tercih edip bir fırsat yaratabilirsiniz. Küçücük bu alan da kendinize farklı bir bakış açısı getirebilirsiniz. Çok çok ileriye hedeflemek yerine, kademeli bir ilerleyiş düşündüğünüzde üzerinizdeki rehaveti de atmış olursunuz.

13 Ağustos Kova burcu yorumu

Yeniden başlamak için harika bir gün.  Çalışma çevreniz ve hazırladığınız projeleriniz ile ilgili güzel geri dönüşler alabilirsiniz. Takdir edilmek, çalışmalarınızın beğenilmesi motivasyonunuzu artıracaktır. Yalnız rehavete kapılmadan ilerlemeyi sürdürmelisiniz.

13 Ağustos Balık burcu yorumu

Beklemediğiniz bir anda çok mutlu olacağınız bir telefon alabilirsiniz. Sistemin getirdiği şartlara uyum sağlayarak ani gelişmeleri kendi lehinize çevirmek için çok güzel bir gün. Her şey sizin elinizde unutmayın, değişimi disipline ederek başarı sağlayabilirsiniz.

 

 

KAYNAK: Mahmure

Okumaya devam et

İlişkiler

12 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Published

on

“Uzman Astrolog Aygül Aydın 12 Ağustos günlük burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, 12 Ağustos Çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. Peki 12 Ağustos’ta aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuz neler söylüyor? İşte 12 Ağustos 2020 Çarşamba günü burç yorumlarınız…”

12 Ağustos Koç burcu yorumu

Ekonomik koşullarınızdaki belirsizlik ya da kaygı ön planda olabilir. Bununla ilgili daha yapıcı olmalısınız. Maddi konularda dengesizlik sizin korkularınızla daha fazla tetiklenebilir. İş kaybetme korkusu ya da gereksiz bazı manipülasyonlar sizi düşürmesin. Şu an tehdit gibi gördüğünüz şeyler aslında sizin gelişiminize katkısı olan olaylar olacaktır.

12 Ağustos Boğa burcu yorumu

Evlilik ya da ilişkilerde agresif ve boşlukta kendinizi hissedebilirsiniz. Bugün daha fazla kendinizle ilgilenmeli ve bencil olmayı tercih etmelisiniz. İhtiyacınız olan şey kendinize verdiğiniz değerin huzuru olacak. Çevrenizdeki olan biten durumlar şu an gerçek olmayabilir. Parasal konularda mümkün oldukça planlı gitmeye çalışın.

12 Ağustos İkizler burcu yorumu

Kendinizi enerjisiz ve yönsüz hissediyorsunuz. Kafanızdaki sorulara cevap bulamadığınız için aşırı kaygı içinde olabilirsiniz. Geleceğiniz ya da parasal konularınız sizi düşündürse de aslında bunların çözümünün farkındasınız. Mümkün oldukça çok gerilim içinde konuşmalar yapmamaya özen gösterin.

12 Ağustos Yengeç burcu yorumu

Kendinizi yorgun ve gizli duyguların esiri olmuş hissedebilirsiniz. İş ortamınızda ya da iş arkadaşlarınızla nedenini bilmediğiniz anlamsız gerginlikler ortaya birden çıkabilir. Bazı sorumluluklar size daha fazla kalabilir.

12 Ağustos Aslan burcu yorumu

Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla olan iletişiminiz her zamankinden daha zor olabilir. Mümkün oldukça çok sosyal olmamaya özen gösterin. Akşam saatlerinde yapacağınız görüşmeler size daha sonuç verebilir. Hayatınızdaki yenilikler istediğiniz yönde gitmiyormuş gibi gelmesin. Aşk hayatınız ile ilgili şaşırtıcı bir konuyla karşılaşabilirsiniz.

12 Ağustos Başak burcu yorumu

Bazı konularda bugün bir takım hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Sizi destekleyen görüşler dışında aldığınız eleştiriler sizi hemen düşürmesin. Aksine bunlar sizin gelişiminiz için çok önemli olacaktır. Bugün alacağınız sürpriz haberler sizi oldukça motive edebilir. Planlarınızda birtakım değişiklikler yapmak doğru olabilir.

12 Ağustos Terazi burcu yorumu

Hukuksal ya da devlet ile alakalı konular ya da borçlarınızla ilgili konuları bugün çözüme götürmek doğru olabilir. İşlerinizde engellendiğinizi düşünüp vazgeçmeyin. Belki yöntemlerinizi değiştirmek ya da daha makul düşünmek doğru olabilir.

12 Ağustos Akrep burcu yorumu

Ortaklık, evlilik ya da iş birliği gibi konularınızda bazı yeni başlangıçlar içinde olabilirsiniz. Hak aramak ya da adalet duygularınızın ön planda olduğu bir gündesiniz. Öfke kontrolünüzü iyi yapmalısınız. Duygusallık yükseliyor. Yakın arkadaşlarınızdan ya da ailenizden alacağınız haberlerle sürpriz yeni başlangıçlar içine girebilirsiniz.

12 Ağustos Yay burcu yorumu

İlişkilerde yaşadığınız uyumsuzluk sizi karamsar biri haline getiriyor olabilir. Bu durum sizi planlarınızda geriye çekiyor gibi düşünüp huzursuz edebilir. Kardeşlerinizle ilgili ya da yakın dostlarınızla ilgili gelişen bazı sorunlar size sorumluluk yükleyebilir.  Dedikodulardan ya da yalan yanlış haberlerden uzak durun.

12 Ağustos Oğlak burcu yorumu

Aklınızda kurduğunuz olumsuzlukları bir kenara bırakmalı ve zihninizi gereğinden fazla yormamalısınız. Size yakışan nitelikli işlerin peşinden gitmelisiniz. Bugün ilişkilerde ani yön değişikliği yapmaya müsaitsiniz ve geçmişten gelen sorunlara özgürce karşılık vermek size yorgunluktan başka bir şey katmayacaktır.

12 Ağustos Kova burcu yorumu

Kariyerinizle ilgili önemli bir projeyi gündeme getirebilirsiniz. Bunun için oldukça mücadele vermeniz gerekebilir. Fikir çatışmalarına ekstra dikkat etmelisiniz. Hayat size yeni planlar çizmeye hazırlanıyor. Aklınıza tuhaf düşünceler üşüşmeye başlamış olabilir.

12 Ağustos Balık burcu yorumu

Çevrenizdeki insanları suçlamaktan vazgeçin. Kendinize duyduğunuz kızgınlık başkalarının suçu gibi davranmayın. Şu an değer görmediğinizi düşünebilirsiniz. Biraz daha sakin olun. Finansal konularınızla ilgili daha ihtiyatlı davranmalısınız.

 

 

 

KAYNAK: Mahmure

Okumaya devam et

İlişkiler

10 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Published

on

“Uzman Astrolog Aygül Aydın 10 Ağustos günlük burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, 10 Ağustos Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. Peki 10 Ağustos’ta aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuz neler söylüyor? İşte 10 Ağustos 2020 Pazartesi günü burç yorumlarınız…”

10 Ağustos Koç burcu yorumu

Parasal anlamda beklentilerinizi konuşabilir ve gelecekle ilgili yapmak istediklerinizi ortaya dökebilirsiniz. Hiç olmadığı kadar kalp çarpıntısı veya panik duyguları içinde olabilirsiniz.

10 Ağustos Boğa burcu yorumu

Aşk hayatınızla ilgili hayallerinizi fazla büyütmemeye özen göstermelisiniz. Geçmiş geçmişte kalmıştır. Mümkün oldukça gelecek odaklı olmanızı tavsiye edebiliriz.

10 Ağustos İkizler burcu yorumu

Sosyal ilişkilerinizi güçlendireceğiniz bugün yeni kararlar almak için de uygun olabilir. Duygusal bağlamda kararlar vermek yerine geleceğinize yönelik net olmalısınız.

10 Ağustos Yengeç burcu yorumu

Teklifler, mülakatlar ya da yeni iş birlikleri sizleri oldukça mutlu edecektir. Hayatınızı yeniden şekillendirmekten korkmayın. Şikâyetçi olmak yerine gerçekçi olun.

10 Ağustos Aslan burcu yorumu

Sizden olgun profildeki kişilerin size gösterdikleri yeni yöntemler belki sizleri bugün biraz düşündürebilir. Onları dinlemek ve yollarından gitmek size iyi gelecektir.

10 Ağustos Başak burcu yorumu

Taşınma yer değişikliği gibi konular gündeminizde olabilir. Her ayrıntıyı gördüğünüz bir gündesiniz. Gerçekçi ve mantıklı olmak isterken hislerinizden de asla şüphe etmeyin.

10 Ağustos Terazi burcu yorumu

Endişe ve kaygılarınızı bir kenara bırakarak öz güveninizi güçlendirebilirsiniz. Kalp çarpıntısı ya da panik atak yaşamanız mümkün olabilir. Daha pozitif kalmaya çalışın. Sizi aşağıya çeken şeylerden uzak durun.

10 Ağustos Akrep burcu yorumu

Öfkenizi kontrol etmelisiniz. Bu yüzden karşılık vermeden kendinizi daha özgür kılmalısınız. Vereceğiniz kararlar her ne olursa olsun içinize sindiği takdirde mutlu olacağınızı unutmayın.

10 Ağustos Yay burcu yorumu

Kariyerinizle ilgili bazı eksiklikleri tamamlamak üzereyken geçmişte üstünü örttüğünüz bir konunun tekrar elden geçirilmesi gerekebilir. Öfkenizi kontrol edin ve sakinliğinizle göz doldurun.

10 Ağustos Oğlak burcu yorumu

Aşk hayatınızda yeni bir dönem içine giriyorsunuz. Sevildiğiniz ya da sevmek istediğiniz kişi ile önemli bir adım atabilirsiniz. Kendinize yeni bir yön oluşturma zamanı geldi.

10 Ağustos Kova burcu yorumu

Taşınma ya da evinizle ilgili bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Tadilat, tamirat gibi konularda ihmal ettiğiniz şeylerle karşılaşabilirsiniz.

10 Ağustos Balık burcu yorumu

Dağınık hayat enerjinizi toparlayıp gerekeni yapın. Ekonomik konular şu an düşündüğünüz gibi değil. Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır. Başarı kendi ivmesini yaratır.

 

 

KAYNAK: Mahmure

Okumaya devam et

Son Trend'ler