Connect with us

Güncel

Araç Kiralama Avantajları

Published

on

Tüm bu avantajları sayesinde uzun dönem araç kiralama, günlük ya da aylık araç kiralamaya göre daha avantajlı görünebilir. Dolayısıyla yıllık kullanımlarda ucuz araç kiralama imkanı yakalamak daha kolaydır. En ucuz aylık araç kiralama fiyatlarına ulaşmak için kişilerin ya da firmaların amaçlarına göre günlükten ya da aylıktan daha çok yıllık kiralamaları tercih etmeleri önerilebilir. Böylece 1 yıllık sözleşme yapıldığı varsayıldığında aylık olarak ödenen tutarlarda ciddi düşüler yaşanabilir. Kiralama fiyatları TL, Dolar ve Euro bazlı sunulmaktadır. TL fiyatlamalar ortalama olarak piyasa faiz oranları endeksinde dövize endeksli fiyatlardan daha yüksek olarak hesaplanmaktadır, bu durum bankadaki faiz hesaplarına paralellik arz etmektedir.

Uzun dönem araç kiralama sözleşmesi ile kiralama firması, alıcıya hizmet desteği sağlar. Araca dair olası masrafların ciddi bir kısmını üstlenen kiralama firması, alıcı tarafın yükünü oldukça hafifletir. Şirketler, ordu, kamu vb. bünyesinde çok fazla sayıda ve farklı seçeneklerde araç bulundurmak zorunda olan birimlerin, araç satın almak yerine araç kiralamayı tercih etmesinin en önemli nedeni de budur. Firmalara filo kiralama hizmeti veren araç kiralama firmaları verdikleri araçların bakım, onarım, sigorta, vergi ve servis takibi gibi tüm değişken ve sabit masraflarını karşılamaktadırlar.

En az 1 yıl olmak üzere çoğunlukla 24 ve 36 aylık dönemler için kiralanan filoların için idari, mali ve teknik yönetimi araç kiralama firmasınca üstlenilmektedir. Verilen hizmetlerin desteklenmesi, ekipman tedariki, filo yönetimi gibi destekleri ile uzun dönem araç kiralama sektörü firmalar için oldukça avantajlıdır. Araçların takibinin başka bir firma tarafından yapılması, firmaların kendi işlerine odaklanmalarını sağlamakta ve yönetime stratejik anlamda zaman ve maliyet avantajları sunmaktadır.

KAYNAK: adana araba kiralama

Okumaya devam et
Reklam
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Magazin

G.Saray’ın Avrupa zaferini Türkçe olarak kutlayan Rus model Lopyreva, sosyal medyada gündem oldu

Published

on

Rus model ve TV sunucusu Victoria Lopyreva, Galatasaray’ın UEFA Avrupa Ligi’ndeki Hajduk Split zaferini sosyal medya hesabında yayınladığı Türkçe mesaj ile kutladı. Lopyreva’nın bu paylaşımı binlerce beğeni aldı.Galatasaray taraftarlığıyla bilinen Rus model ve TV sunucusu Victoria Lopyreva, sarı kırmızılıların UEFA Avrupa Ligi’ndeki Hajduk Split galibiyeti sonrasında kişisel twitter hesabından Türkçe mesaj yayınladı.

“GALATASARAY BİZİ YİNE GURURLANDIRDI”

Güzel model, “Galatasaray bizi yine gururlandırdı! Kupayı alana kadar durmak yok! Tebrikler Aslanlar. Galatasaray Made us proud tonight! Won t stop until we win the cup! Congrats Lions” şeklindeki mesajıyla temsilcimizi kutladı. Lopyreva’nın bu paylaşımı binlerce beğeni ve yorum aldı.

G.SARAY İÇİN SIK SIK İSTANBUL’A GELİYOR

2018 yılında Rusya’da düzenlenen Dünya Kupası’nın futbol elçisi olan Victoria Lopyreva, sık sık İstanbul’a gelip Türk Telekom Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde Galatasaray’ın maçlarını takip ediyor.

Kaynak:sondakika

Okumaya devam et

Son Trendler