Connect with us

Gündem

Oto Kiralama Avantajları

Published

on

Araç kiralama sektörü genel olarak bakıldığında içinde bulunduğumuz koşullara göre iyi durumda olduğunu söyleyebiliriz. Yaptığımız istatistikler, artan sayıda insanın son yıllarda içinde bulundukları tempoda araç kiralama olarak bizi tercih ettiğini göstermektedir. Günümüzde daha tanınmış ve güvenilir araç kiralama ve çevresinde kaliteli, son model araçlar, rekabetçi fiyatlar ve elbette iyi yönetilen hizmetler sunmakla bilinmektedir.

Araba kiralamanın en etkili olduğu, ihtiyaç duyulduğu alanları sizinle paylaştığımızda neden son yıllarda kiralanan araçların sayısında artış olduğunu anlayacaksınız. Özellikle araç kiralama ve araç kiralama konusunda kararsız kalan müşterilerimize tam bir cevap niteliğinde olacaktır.

Büyük şehirlerin etkisinden başlayacak olursak, doğru yapmış oluruz. Büyük şehirlerdeki nüfus oranını düşündüğümüzde, çoğunlukla toplu taşıma araçları kullanarak güvenilir şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Ve bu ulaşım türü, sizin ihtiyaçlarınız için yeterli de olabilir. Ama sizler de biliyorsunuz ki öyle bir zaman geliyor belli bir süre için bir araca ihtiyaç duyulabiliyorsunuz. Örneğin, uzun bir seyahat planlıyor olabilirsiniz, bilmediğiniz bir şehre gittiğinizde ihtiyacınız olabilir, bir toplantınız için bile gerekli olabilir. Bu gibi durumlarda, bir araba kiralamak mantıklıdır.

Yaptığınız geziler, turlar devreye girdiğinde, araç kiralama için araç kiralama şirketleri ile iletişime geçmek, görüşmek mantıklı olacaktır. İlk olarak, eğer aracınızı güvenilir bir araç kiralama şirketinden kiralıyorsanız, araç kiralama firmamızda görüşmek istediğinizden çok daha fazlasını bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Yolculuklarda kiralamanın bir başka avantajı da, makul fiyatlarda harika araçlar kiralıyor olmaktır. Başka bir ihtiyaç durumu olarak da bazen normal koşullardan daha fazla yiyecek ya da malzeme satın alınması durumu ile karşı karşıya gelinmektedir.

Büyük bir şey taşımanız gerekebilir (örneğin üzerinde çalıştığınız bir proje için bir ekran veya evinizde inşa ettiğiniz bir şey için malzemeler gibi).  Bunun gibi aktiviteler, bir nakliyat firmasından hizmet almayı gerektirmez, ama toplu taşımayı kullanarak da aynı işi yapmak oldukça telaşlı olacaktır. Eğer birden fazla yere gitmek gerekiyorsa, işlerinizi yürütürken hayatınızı kolaylaştırmak için bir araba kiralamak genellikle iyi bir fikir olmaktadır.

KAYNAK: adana oto kiralama

Okumaya devam et
Reklam
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Çocuğunun şiddet gördüğüne inanmadı kamera kayıtlarını inceleyince şaşkına döndü

Published

on

Sivas’ta bir apartman görevlisinin küçük çocuğa şiddet uyguladığı anlar kameralara yansıdı. Olayın ardından şahıstan şikayetçi olan çocuğun babası, çocuğunun şiddet gördüğünü kendisine daha önce söylediğini fakat çocuğuna inanmadığını, görüntüleri izleyince emin olduğunu söyledi.

Sivas’ta apartman görevlisin asansöre tükürdüğü iddiası ile küçük çocuğu tokatladığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Baba, karakola giderek apartman görevlisinden şikayetçi oldu.

İddiaya göre Seyrantepe Mahallesi’nde bulunun bir apartmanda yaşayan Büşra ve Raif Kebapçı çiftinin oğulları 7 yaşındaki Ege Şadi Kebapçı asansörde tükürdü. Tükürüğü gören apartman görevlisi U.K. küçük çocuğun boynuna vurdu. Apartman görevlisinin çocuğa fiziksel şiddet uyguladığı anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.

GÖRÜNTÜLERİ İZLEYİNCE ŞAŞKINA DÖNDÜLER

Ege Şadi Kebapçı’nın ailesi olayı duydu ancak inanmadı. Daha sonra güvenlik kamerasını inceleyen aile şaşkına döndü. Küçük çocuğa şiddet uygulandığı anı gören Baba Raif Kabapçı, polis karakoluna giderek U.K.’dan şikayetçi oldu. Öte yandan apartman görevlisinin güvenlik kameralarının gözükmediği yerlerde de çocuklara fiziksel ve psikolojik şiddet uyguladığı iddia etti.

ÇOCUĞUNA İNANMAMIŞ

Baba Raif Kebapçı, apartman görevlisinin çocuklara psikolojik şiddet de uyguladığını belirterek, “Bizim apartmanın görevlisi benim kendi çocuğumu darp etti. Bunu bana söyledi çocuğum ama ben inanmadım. Aradım görevliyi çocuğuma vurup vurmadığını sordum. Kendisi bana ‘hayır’ dedi. Daha sonra evi aradım şahitler var dediler. Kamera kayıtlarına baktığımda gerçekten vurduğunu gördüm. Daha öncesinde de yapmış aynı şeyleri ama kameranın olmadığı yerlerde yapmış. O yüzden ispatlayamadığımız için bir şey yapamadık. Bunda da kamera görüntülerini görünce diğerlerinden de emin olduk. Psikolojik olarak çocukları sürekli ağlatıyormuş. Bayağı sıkıntılı bir adam. Görüntüde benim çocuğum asansörde tükürmüş. Suçlu mu suçlu ama bunu gelip bize bildirmesi gerekiyordu. Biz çocuğumuza kendimiz gerekeni yapardık, uyarırdık, söylerdik. Ama kendisi direk tokatlıyor. Kendi kendine ceza dağıtıyor. Keza burada bu çocuk ne yaparsa yapsın senin vurmaya dokunmaya hakkın yok. Ama vatandaş kendi kendine çocukları dövüyor, tekmeliyor, ağlatıyor. Psikolojik şiddet uyguluyor. Şikayete geldim karakola, darp raporu alacağız. Gereken neyse yapılsın isterim” dedi.

 

Kaynak:sondakika

Okumaya devam et

Son Trendler